Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Kategoria: Wywiady

Teksty opublikowane w tej kategorii.


niedziela, 26 października 2008 - 12:20 :: autor: Slaw
Pasje


Z okazji drugich urodzin naszej SubRosy WYWIAD Z DANEM ABNETT'EM twórcą takich legend 41. millenium jak Eisenhorn, Duchy Gaunta czy Ravenor. Z niekłamaną przyjemnością zapraszamy do lektury!

Moje osobiste wielkie podziękowania dla Dana Abnett'a, który zgodził się na udzielenie tego wywiadu, mimo tego, że jest bardzo zajętym człowiekiem. Szacunek.
Slaw
poniedziałek, 25 czerwca 2007 - 12:32 :: autor: ES
WH40k
Jako że niedawno miała miejsce premiera polskiej wersji kodeksu Mrocznych Aniołów, najwyższy już czas zapowiedź cyklu o tłumaczeniach przekuć w cykl. Tym razem ujawniamy garść sekretów, jakie kryją karty kodeksu Pierwszego Zakonu. W związku z tym, że podczas prac nad niniejszym tekstem niespodziewanie pojawił się również polski kodeks Tyranidów, zaglądamy także i pod jego okładkę. Zapraszamy!
wtorek, 15 maja 2007 - 13:37 :: autor: ibsen
WH40k
Oto zapowiadane tłumaczenie wywiadu z Andym Hoarem, dokonane przez nieocenionego Brata Bethora (niech mu bóg wynagrodzi w dzieciach, chłopkach i chomikach) ku uciesze tych wszystkich czytelników, dla których angielszczyzna na równi z chińszczyzną to jeden niezrozumiały bełkot.

Miłej lektury.
poniedziałek, 30 kwietnia 2007 - 15:35 :: autor: ES
WH40k
Z prawdziwą dumą prezentujemy dziś wywiad z Andy'm Hoare, twórcą zasad i tła fabularnego do gier firmy Games Workshop, odpowiedzialnego za wiele rzeczy w światach WH40k i WFB, które wszyscy znamy i kochamy :)
niedziela, 01 kwietnia 2007 - 18:59 :: autor: Slaw
Inne
Witajcie.

Powiedzcie czy chcielibycie wiedzieć, kiedy w Polsce powstanie oficjalny sklep GW? Co trzeba zrobić, żeby móc sprzedawać produkty GW ? A najważniejsze - kim jest Szaman - człowiek pracujący w GWEM?

Zapraszam w imieniu swoim i Szamana na wywiad.
poniedziałek, 12 marca 2007 - 11:10 :: autor: Morkai
WH40k
Zwycięzca Ligi Warhammera 40k. Najlepszy gracz tego systemu w Polsce. Ale co tak naprawdę sądzi o Czterdziestce? Co lubi innego? Czy dla zwycięstw zrobiłby wszystko? O powergamingu i nie tylko opowiada nam sam Vladdi. Zapraszam na wywiad.
piątek, 26 stycznia 2007 - 11:01 :: autor: ES
WH40k

Dziś mamy dla Was coś naprawdę specjalnego: wywiad, w którym Tomek "Tomkow" Kowalik opowiada nam o swojej pracy tłumacza podręczników do Warhammera 40000, a w szczególności - o tłumaczeniu najnowszego kodeksu Eldarów. Dodajmy, że nie tylko opowiada, ale i pozwala zerknąć na to i owo... Zapraszamy do lektury!