Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Kategoria: Recenzje

Teksty opublikowane w tej kategorii.


wtorek, 02 lutego 2010 - 01:40 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Miałem najpierw zaprezentować tekst o Eisenhornie. Ale spiski warpu nie pozwoliły go dokończyć od razu, a teraz minęło już tyle czasu od lektury, że musiałbym go chyba przeczytać na nowo, aby tekst powstał w takim kształcie, w jakim miał powstać. Pewnie zresztą to zrobię, jak skończę sesję, bo książka warta jest nawet wielokrotnego czytania. Ale teraz, przed Wami pisana na świeżo (ledwie parę godzin temu pomachaliśmy sobie z Gideonem na pożegnanie) pół recenzja, a pół bardziej nieokreślona prezentacja wrażeń po lekturze Ravenora.
czwartek, 07 stycznia 2010 - 22:13 :: autor: Slaw
WH40k
Witajcie

Jestem właśnie po lekturze dwóch kolejny części cyklu Herezja Horusa, "Descent of Angels" i "Battle for the Abyss", czyli odpowiednio tomów VI i VIII. Jeżeli macie ochotę to zapraszam do krótkiej recenzji.
wtorek, 15 grudnia 2009 - 20:49 :: autor: Slaw
WH40k
Przedwiąteczny zestaw przemysleń, niekoniecznie bardzo ambitnych.
niedziela, 11 października 2009 - 23:08 :: autor: ibsen
Kultura
Krótkie recenzje dwóch filmów SF. "Kroniki mutantów" kontra "Dystrykt 9". Zapraszam do lektury.
poniedziałek, 02 marca 2009 - 19:42 :: autor: Slaw
WH40k
Witajcie

Książki z serii Herezji Horusa mają jedną zasadniczą wadę. Czyta się je za szybko. Po przeczytaniu kolejnych tomów opowieści o 30 millenium zapraszam do krótkiej recenzji.
poniedziałek, 19 stycznia 2009 - 18:49 :: autor: Slaw
WH40k
Dosyć sporo zrecenzowanych tytułów przy dosyć niewielkiej objętosci recenzji. Mam nadzieję, że to stosowna zachęta do lektury.
Notatka: Ps. Dzięki serdeczne dla ESa za wypożyczenie Ravenora ;).
czwartek, 25 grudnia 2008 - 14:43 :: autor: Morkai
WH40k
Da Green Dezemba!!! Przed oficjalnym Janu-Waaaagh-ry!!! Tak jest - zapraszam do zapoznania się z zawartoscią pudeł Battlewagona i Stormboysów jeszcze 2 tygodnie przed ich oficjalna sprzedażą. A jest co oglądać. WELKUM!!
Notatka: Wszystkie przedstawione tutaj modele są (pod względem wizeruneczku) własnością Games Workshop.
poniedziałek, 03 listopada 2008 - 14:24 :: autor: ES
WH40k
Nazbierało się czterdziestkowych książek do zrecenzowania, oj nazbierało się... Mam nadzieję, że niniejsze sprawozdanie z lektury Planetkill zapoczątkuje coś na kształt nieregularnego cyklu z opisami pozycji wydawanych przez Black Library. Tyle tytułem wstępu, zapraszam dalej.
piątek, 26 września 2008 - 14:41 :: autor: ibsen
WH40k
Jakież to miłe, jak Ibsen i Morkai mają fazę na chłopki! Nie można nie skorzystać z takiej okazji i nie pogadać o najnowszych zmianach! Zawsze warto poczytać (lub posłuchać) co ma Ibsen i Morkai do powiedzenia..bo wiecie! Oni się tak czają, ale tak naprawdę są cholernie dobrzy w te klocki! Cieszy faza Ibsena na Kosmicznych Marines, bo po poczytaniu najnowszego kodeksu tej armii mamy wrażenie, że jak już ktoś wsiąknie w jej klimat, to z niego nie wyparuje! Cieszy też faza Morkaia na Chaos, bo to coś niezmiennego jak wschody i zachody słońca, a rzeczy niezmienne porządkują naszą codzienność. Pogadali więc Ibsen z Morkaiem! Na pewno za mało i na pewno za krótko by kompleksowo omówić zagadnienie, ale zawsze to kilka konkretnych słów o V EDYCJI WH40k.
piątek, 25 lipca 2008 - 15:15 :: autor: Slaw
WH40k
Witajcie.

Jakoś opowieści z 40. millenium omijały mnie zawsze szerokim łukiem. Patrzyłem na nie z lekkim politowaniem, bo niby co można napisać o tym uniwersum, co mogłoby być literaturą na poziomie, który zwróci moją uwagę. Bo czytam dużo, niszcząc sobie oczy bezlitośnie, ale smak dobrej literatury to coś co napędza moje życie i daje mi dużo satysfakcji.
Notatka: S.
Strona << | 1 | 2 | 3 | >>