Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
czwartek, 21 listopada 2013 - 22:27

Strona gotowa do druku
WH40k
Słabe warunki oświetleniowe, ale mam nadzieję, że widać lepiej niż ostatnio obliteratorów.

4 modele testowe różnych oddziałów power armourowych chaośników.

Noise marines. Drobne przeróbki – dodałem głośnik na nodze (na zdjęciach tego nie widać niestety), na ramieniu oraz zamiast lufy boltera (żadną miarą nie będzie sonic blaster - ot taka fantazja na temat noisowego boltguna). Do tego kawałek struny gitarowej (doszedłem do wniosku, że trochę za cienka - idzie do wymiany). Plan zakłada 12 zawodników – 2 składy. Korpusy od CSMów/SMów, nogi chaosowe. Planuję zunifikować główki (championi dostaną tę z wypraski pojazdów). Demonetkowy pazur jako lightning claw (o ile będzie). Pomysłu na broń dźwiękową brak. Pewnie kupię zestawy GW. Tylko ten failcast…

Raptor. Khornowy. Jakoś assaultowe oddziały widzę tylko jako wyznawców pana czaszek. Korpusy od nowych raptorów, nogi od CSMów/berserkerów. Ręce od tych ostatnich. Na głowy pomysłu nie mam. Może SMowe beakie? I plecak ze skrzydłami. Prosta konwersja gargoylowych i CSMów bitsów. Jeszcze nie skończone – trzeba przyciąć odpowiednio i zagieesować miejsca, gdzie nie sięga plastik. Magnesy obowiązkowo, żeby można było transportować swobodnie.

Khornowi choseni (albo zwykli zawodnicy – w zależności od rozpiski). Model już pokazywany, nowością są jedynie zabawki dla championa – energetyczne i zwykłe do walki wręcz oraz strzelające. Jest nawet coś, co nie występuje, ale… zawsze może (tarcza burzy i demoniczny miecz). Reszta w trakcie tworzenia (fista, plasma pistol, jeszcze jeden bolt pistol, czarna macka, płonąca żagiew, siekiera ślepej furii, chainsword). Właściwie to będzie jej jeszcze więcej (po kilka sztuk każdego rodzaju) - cała broń na magnesach pasuje do dowolnego modelu w armii (trzeba się pilnować przy wklejaniu). Stąd deamonic weapons, które docelowo będą używali charakterzy. A i zapomniałbym: jest to mix najróżniejszych elementów (temu, kto zgadnie skąd jest dłoń trzymając miecz, stawiam piwo).

Nurglowy mistrz miecza to właściwie mrzonka – lord to nigdy nie będzie. Ale… kto mi zabroni… Miecz od plaguebearerów, hełm od forsakenów z WFB. Ciałko opiłowanego berserkera (jeszcze przed zabawą z GSem). Tarcza chaos warriora ozdobiona ikoną z wypraski pojazdów CSM. Miałem pomysł, żeby dołączyć go do składu plagusów i pewnie tak skończy (a broń się na championie spożytkuje).

http://i102.photobucket.com/albums/m116/de_wil/My%20Chaos%20Space%20Marines/DSC04458_zpsd5f8160e.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m116/de_wil/My%20Chaos%20Space%20Marines/DSC04461_zps5c2e61e3.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m116/de_wil/My%20Chaos%20Space%20Marines/DSC04459_zps78776354.jpg
http://i102.photobucket.com/albums/m116/de_wil/My%20Chaos%20Space%20Marines/DSC04463_zpsefd04097.jpg