Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
poniedziałek, 13 listopada 2006 - 09:16

Strona gotowa do druku
Inne

Poniżej zamieszczamy zasady korzystania z serwisu, niespecjalnie zamordystyczne, takie w sam raz naszym zdaniem.

Czepiać się drobiazgów nie zamierzamy, ale winni jaskrawego łamania zasad spotkają się z naszym niepohamowanym gniewem, wyrazami słusznego oburzenia, zdecydowanym potępieniem i odebraniem wszystkiego co tylko zdołamy odebrać. Jeśli komuś to nie pasuje, to cóż... Szkoda.

Prosimy o zaglądanie tu od czasu do czasu, gdyż o wprowadzanych zmianach nie będziemy informować odrębnie. Skorzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją panujących na nim zasad w aktualnym kształcie, a za wszelkie zachowania naruszające prawo oraz za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku takiego zachowania, również wobec osób trzecich, ponosicie całkowitą odpowiedzialność – czujcie się ostrzeżeni.

Jako że zajmujemy się przede wszystkim tematyką objętą prawem własności intelektualnej firmy Games Workshop, zacząć wypada od odpowiedniego disklajmera. Informujemy zatem niniejszym, iż this web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. Various logos and names o­n this site are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2006, variably registered in the UK and other countries around the world (full list: http://uk.games-workshop.com/legal/disclaimers/1/). Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

Cała reszta jest objęta prawem naszym. Artykuły są własnością autorów, komentarze są własnością komentujących. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, lecz zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy o treści, która nam się nie spodoba, zwłaszcza ze względów prawnych. Dura lex, sed lex.

Autorzy spoza redakcji, którzy nadeślą nam tekst do publikacji, zgadzają się automatycznie na to, by tekst ten każdy z Użytkowników SR mógł sobie przeczytać, skopiować fragmenty, wydrukować i zrobić samolocik – jednak wyłącznie dla użytku osobistego. Autorzy – redaktorzy zgadzają się na to samo. Wszyscy zaś autorzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za treści ich artykułów, w tym wyrażane opinie, rzetelność, aktualność, kompletność, miodność i wpływ na Wasze zwierzęta.

Nie zgadzamy się na jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w serwisie lub ich fragmentów do celów komercyjnych bez naszej wyraźnej zgody. Zgody takiej wymaga również wykorzystanie oprawy graficznej serwisu lub jej części.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za to, co możecie zrobić, napisać, przeczytać, ugotować, zjeść, wypić, zażyć, kupić, sprzedać itp. po skorzystaniu z naszego serwisu. Serwis poświęcony jest hobby – zabawie, miejcie to na uwadze i nie zwalajcie na nas winy za to, że przez nasze zachwyty właśnie zamówiliście w FW modele DKoK do armii na 2000 pkt.

Nikomu nie udostępniamy Waszych haseł. Nie ponosimy odpowiedzialności za przypadki skorzystania z Waszych kont przez osoby nieupoważnione. Sami na pewno tego nie zrobimy. Jedyny wyjątek dotyczy uporczywego naruszania zasad serwisu przez Użyszkodnika – wtedy skasujemy całe konto bez litości.

Nie zbieramy Waszych danych osobowych, zresztą nie są o­ne wymagane do zarejestrowania się na serwisie. Nie przysyłajcie nam nic takiego – jeśli to zrobicie, oczywiście nie udostępnimy ich nikomu, ale też nie ponosimy odpowiedzialności za to, że ktoś o sercu czarnym jak sumienie faszysty przejmie je i wykorzysta do niecnych celów.

Wszelka korespondencja między Użytkownikiem a redaktorem pozostaje wyłącznie do wiadomości redakcji.

Nie rozpowszechniamy wirusów ani śmieci elektronicznych, przynajmniej świadomie. Jeśli coś nas zaatakuje i zaczniemy być infotoksyczni, prosimy o sygnał.

Zarejestrowanie się na serwisie wymaga, by Wasz komputer miał włączone tzw. cookies. Nie będziemy się tu wymądrzać, co to takiego i po co, można to spokojnie znaleźć w lepszych źródłach niż fanowska strona o chłopkach. Tyle ino, że cookiesy muszą być włączone i nie służą nam do przejmowania kontroli nad światem poprzez Wasze komputery. Ot, serwis powita Was nickiem i tyle.

UPDATE 28.06.2007: Jakiś czas temu przez kilka dni strona przeżywała intensywny najazd automatu/ów spamującego/ych, wrzucającego/ych linki do Viagry jako komentarze. W konsekwencji byliśmy zmuszeni wyłączyć możliwość komentowania artykułów przez użytkowników niezarejestrowanych. Przepraszamy za tą niedogodność, ale cóż... taki lajf.

Czegośmy sobie nie zastrzegli powyżej, zastrzegamy niniejszym. Wszelkie prawa, jakie tylko mogą wchodzić w grę, uznajemy za zastrzeżone. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.KONTAKT:

  • subrosa @ 40k.pl

  • dimitr @ subrosa.40k.pl

  • es @ subrosa.40k.pl

  • ibsen @ subrosa.40k.pl

  • morkai @ subrosa.40k.pl

  • skoti @ subrosa.40k.pl

  • slaw @ subrosa.40k.pl

  • verbal @ subrosa.40k.pl

    (Wszystkie adresy naturalnie bez spacji przed i po małpie)